Z pasji do informacji

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size
Informacje
wnp.pl Informacje z tematu: Instytut Spawalnictwa
Informacje z tematu: Instytut Spawalnictwa publikowane w portalu wnp.pl

 • 5000 specjalistów w Polsce ma ich papiery. Wiedzą, co potrzebne do spawania w nowych technologiach
  Instytut Spawalnictwa w Gliwicach opracował i wdraża do produkcji systemy monitorowania parametrów spawania "on-line" co umożliwia ich śledzenie podczas realizacji procesów. Ma to ogromne znaczenie w przypadku odpowiedzialnej produkcji z trudno spawalnych materiałów. Często drobna zmiana parametrów spajania, zanim zauważy to spawacz, może być przyczyną niezgodności - mówi dyrektor placówki dr. inż. Adam Pietras

 • Mechatronika opanowała spawalnictwo
  W Polsce mamy dobrych inżynierów spawalników, natomiast ze spawaczami jest coraz większy problem.

 • Spawalnictwo: software robi różnicę
  Na przestrzeni ostatnich lat spawalnictwo mocno się zmieniło. O innowacyjności w spawalnictwie świadczy obecnie wykorzystywanie wysokowydajnych metod spawania, w tym spawania laserowego i elektronowego.

 • Spawalnicy na zielonej wyspie
  Nadzieje na przyszłość wiążemy z tym, że techniki spawalnicze wykorzystywane są w ponad 100 branżach gospodarki. Ograniczenie produkcji w jednych rekompensowane są wzrostem produkcji w innych – tak komentuje dla poratlu wnp.pl swoje przewidywania profesor Jan Pilarczyk, dyrektor Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach.

 • Prof. Pilarczyk: O realiach branży spawalniczej decydować będzie koniunktura gospodarcza na świecie
  Kryzys obudził wiele firm z pewnego letargu, w który zapadły w czasie trwania dobrej koniunktury. Mam nadzieję, że wkrótce odczujemy skutki tego przebudzenia - mówi portalowi wnp.pl prof. Jan Pilarczyk, dyrektor Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach.


wyszukiwarka

Twoja wyszukiwarka

Reklamy


It seams that module Activation (mod_jstats_activate) is not installed correctly. Please refer to JoomlaStats extension installation problem page.