Z pasji do informacji

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

O portalu

Email PDF

Portal ZawodyRegulowane.pl powstał z misją dostarczania czytelnikom rzetelnych, aktualnych i pełnych informacji o zawodach regulowanych prawem w Rzeczypospolitej Polskiej. Przez zawód regulowany rozumiemy zawód, który ma swoje podstawy i uwarunkowania w aktach prawnych.

Mamy nadzieję, że nasz projekt będzie się rozwijał również przy udziale naszych użytkowników. Z założenia ma on odpowiadać na potrzeby czytelników, mamy więc nadzieję, że zechcą Państwo dzielić się z nami swoimi uwagami. Oczekujemy na wszelkiego rodzaju sugestie, które pomogą nam rozwijać nasz pomysł i zapraszamy do kontaktu: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Chcemy, aby portal stał się doskonałym narzędziem dla osób poszukujących nowego zawodu, rozwijających się w danym kierunku jak również dla profesjonalistów. Obecnie każdemu zawodowi przyporządkowany jest opis i aktualne podstawy prawne. W opracowaniu jest również materiał dotyczący ośrodków egzaminacyjnych oraz ośrodków szkoleniowych.
Wizja naszego projektu zakłada przekazywanie informacji w sposób jak najbardziej prosty i przejrzysty, umożliwiający jak najszybsze odnajdywanie poszukiwanych wiadomości. Stąd prosty i użyteczny layout portalu.
Korzystanie z zasobów.
Dla zawodów przypisane są trzy zakładki: opis, podstawy prawne i uznawanie kwalifikacji. Po kliknięciu w nazwę zawodu w menu po lewej stronie pojawia się taka właśnie lista. Zapraszamy do zapoznawania się z każdą z zakładek.
Życzymy miłej lektury.

zespół portalu ZawodyRegulowane.pl
Witryna ta jest własnością Oficyny Doza.

Dostęp oraz korzystanie z tej witryny podlega obowiązującym przepisom prawa dotyczącym praw autorskim i poniższym zasadom:

  • Informacje dostępne na stronie www.zawodyregulowane.pl są tworzone razem z poszczególnymi Ministerstwami oraz Instytucjami Państwowymi, zatem żadna z informacji publikowanych na stronie www.zawodyregulowane.pl (dotyczy to zarówno treści, zdjęć, elementów graficznych i kompozycji) nie może być kopiowana, reprodukowana, powielana, rozpowszechniana ani wykorzystywana w jakikolwiek sposób i na żadnym nośniku bez zgody właściciela praw autorskich.
  • Przy cytowaniu informacji z witryny www.zawodyregulowane.pl, lub umieszczeniu ich na innej stronie, należy podać źródło oraz link do strony, z której pochodzą informacje.
  • W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji należy się skontaktować z redakcją witryny ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )
 

wyszukiwarka

Twoja wyszukiwarka

Reklamy


It seams that module Activation (mod_jstats_activate) is not installed correctly. Please refer to JoomlaStats extension installation problem page.