Z pasji do informacji

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Egzaminy na certyfikaty księgowe

Email PDF

Sposób organizowania i regulamin przeprowadzenia egzaminu sprawdzającego kwalifikacje osób ubiegających się o uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych określa załącznik nr 5 do rozporządzenia ministra finansów z 8 kwietnia 2009 r. w sprawie uprawnień do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (Dz.U. 2009 nr 62, poz. 508).

Egzamin przeprowadzany jest dla od 60 do 90 osób. Odbywa się on pod nadzorem komisji, w wydzielonej sali. Należy posiadać przy sobie dokument tożsamości i własnoręcznym podpisem potwierdzić udział w egzaminie. Trwa on 4 godziny i w jego trakcie można korzystać z przepisów prawa oraz kalkulatorów. Informacja o zasadach przeprowadzania egzaminu jest przekazywana również tuż przed jego rozpoczęciem i dotyczy: sposobu przeprowadzania egzaminu, przepisach porządkowych obowiązujących w trakcie przeprowadzania egzaminu, zasadach dokonywania ocen udzielonych odpowiedzi i terminu ogłoszenia wyników.

 

wyszukiwarka

Twoja wyszukiwarka

Reklamy


It seams that module Activation (mod_jstats_activate) is not installed correctly. Please refer to JoomlaStats extension installation problem page.