Z pasji do informacji

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Usługi doradztwa podatkowego a dyrektywa usługowa

Email PDF

Trwają prace w Komisji Finansów Publicznych nad projektem nowelizacji ustawy o doradztwie podatkowym. W związku z uchwaleniem dyrektywy 2006/123/WE Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 12 grudnia 2006 r. (tzw. „dyrektywa usługowa”) zachodzi konieczność implementacji jej przepisów do krajowego porządku prawnego.

Więcej…
 

Delegowanie prokuratorów

Email PDF

W Dzienniku Ustaw Nr 67 z dnia 23 kwietnia 2010 pod pozycją nr 435 ukazało się Rozporządzenie MINISTRA SPRAWIEDLIWOŚCI z dnia 31 marca 2010 r. w sprawie delegowania prokuratorów do Prokuratury Generalnej lub Ministerstwa Sprawiedliwości oraz Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury, a także świadczeń przysługujących prokuratorom delegowanym poza stałe miejsce pełnienia służby.

 

Delegowanie funkcjonariusza celnego do pracy poza Służbą

Email PDF

W Dzienniku Ustaw Nr 67 z dnia 23 kwietnia 2010 pod pozycją nr 428 ukazało się Rozporządzenie Ministra Finansów w sprawie oddelegowania funkcjonariusza celnego do wykonywania pracy poza Służbą Celną.

Więcej…
 

Rozporządzenie - studia zawodowe pielęgniarek i położnych

Email PDF

W dzienniku ustaw z dnia 21 kwietnia 2010 r. pod pozycją nr 420 ukazało się Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 12 kwietnia 2010 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków prowadzenia studiów zawodowych na kierunku pielęgniarstwo lub położnictwo przeznaczonych dla pielęgniarek i położnych posiadających świadectwo dojrzałości i będących absolwentami liceów medycznych oraz medycznych szkół zawodowych kształcących w zawodzie pielęgniarki i położnej.

 

Rozporządzenie Ministra Zdrowia

Email PDF

W dzienniku ustaw nr 64 pod pozycją 396 ukazało się Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 30 marca 2010 r. w sprawie szkoleń osób, których czynności bezpośrednio wpływają na jakość komórek, tkanek lub narządów, a także bezpieczeństwo dawców i biorców.

 

Dotacje na badania archeologiczne

Email PDF

W dzienniku ustaw nr 64 pod pozycją 396 ukazało się Rozporządzenie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia 25 marca 2010 r. w sprawie udzielania dotacji na badania archeologiczne. Rozporządzenie to dotyczy warunków i trybu zarówno udzielania jak i rozliczania dotacji na badania archeologiczne.

 

Projekt Rozporządzenia Ministra Finansów

Email PDF
Na stronach internetowych Ministerstwa Finansów pojawiła się informacja o projekcie Rozporządzenia dotyczącego sposobu prowadzenia dokumentacji przebegu służby funkcjonariusza celnego. Informacja na stronach Ministerstwa.
 

Zmiana Zarządzenia - tematyka egzaminów na maklerów giełd towarowych

Email PDF

W Dzienniku Urzędowym Komisji Nadzoru Finansowego z dnia 9 kwietnia 2010 r. ukazało się Zarządzenie NR 10/2010 PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI NADZORU FINANSOWEGO z dnia 26 lutego 2010 r. zmieniające zarządzenie w sprawie zakresu tematycznego obowiązującego na egzaminach na maklerów giełd towarowych. Jest to pozycja Nr 19 w/w Dziennika Urzędowego.

 


Strona 21 z 23

wyszukiwarka

Twoja wyszukiwarka

Reklamy


It seams that module Activation (mod_jstats_activate) is not installed correctly. Please refer to JoomlaStats extension installation problem page.